Dołącz do redakcji!

Naszła mnie właśnie myśl, że polimaty.pl są tworzone dla ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej o świecie, a ich zainteresowania są bardzo szerokie. Nie brakuje na pewno wśród nich pasjonatów różnych dziedzin, którzy potrafią o nich ciekawie opowiedzieć.

W ciągu dwóch najbliższych tygodni, chciałbym skompletować redakcję portalu, która będzie dostarczała czytelnikom codzienną porcję ultra-ciekawych informacji! Może chcesz spróbować swoich sił? ツ

Jeśli chcesz dołączyć do Redakcji wystarczy, że napiszesz maila na redakcja@polimaty.pl. Do wiadomości dołącz swój pierwszy artykuł (od 3 tys. do 6 tys. znaków) oraz propozycję 3 kolejnych tematów jakimi chcesz się zająć. Nie ukrywam, że zależy mi na redaktorach, którzy będą oddawali minimum jeden tekst w tygodniu, więc dobrze przemyśl temat.

Niestety nie wszystkie osoby, które przyślą swoje teksty zostaną przyjęte w poczet Redaktorów. Wybaczcie, ale chciałbym aby na portalu znajdowały się tylko maksymalnie ciekawe materiały, dobrze napisane i oparte na rzetelnym badaniu źródeł.

Do zobaczenia! ツ

Udostępnij: