Rozwiązanie konkursu na fanart Polimatów

Dzięki serdeczne za wysłane przez Was prace artystyczne w polimatowych klimatach. Prezentuję pięć kadrów, których autorzy otrzymują od Polimatów książki „Himmler. Buchalter śmierci”. Nagrodzonych proszę o kontakt na redakcja@polimaty.pl z adresem do wysyłki, reszcie niskie ukłony za aktywny udział.

Zapraszam do galerii sław!

Absolutnym faworytem całej redakcji Polimatów była ostatnia nadesłana praca, w której może twarz i kolor włosów nie są idealnie zbliżone do realiów, ale poziom wykonania oraz pomysł nie miał sobie równych. Zgadza się nawet marynarka i książka w ręce. Mała Mi potwierdziła swoje autorstwo tego dzieła przesyłając dodatkowe zdjęcia. Jak podoba wam się Radek Kotarski z… modeliny?

Mała mi

 

Druga książka wędruje do Sabiny Żółnowskiej, która wzorowo oddała klimat odcinka Polimatów na Alasce (choć do jego realizacji nieco brakuje budżetu i prowadzący ma za cienką kurtkę zimową – szczególnie w porównaniu z tą na zdjęciu. Polimatowe koty chyba też nie byłby zachwycone z towarzystwa takiej liczby drapieżników…

polimaty-alaska Sabina ŻółnowskaKolejną nagrodzoną pracę nadesłał Bartosz Jarema, który na jednym kadrze przestawił kilka początkowych odcinków Polimatów. Urzekający jest zakochany wzrok Cecylii Galeriani, bohaterki Polimatów #1… Bartkowi udało się także przewidzieć przyszłość, gdyż w momencie wysłania grafiki w sieci nie pojawił się jeszcze odcinek o pszczołach. Doceniamy zdolności telepatii (lub sprytne korzystanie ze skrawków informacji w mediach społecznościowych:)

polimaty Bartosz JaremaNa wyróżnienie zasługuje także Adam Michailow, który doskonale trafił w polimatowe gusta odnosząc wizję swojego wymarzonego odcinka do realiów gier wideo. Radek Kotarski będący współbohaterem GTA V u boku Franklina, Travisa i Michaela to faktycznie rzecz godna przemyślenia. Gangsterski strój już jest:) Należy także zwrócić uwagę na specyficzne studio, które tę grę wydało – Lekko Stronniczy Games. Ci to mają gest…

Grand-Theft-Auto--Polimaty Adam MichailowPiąta i ostatnia książka „Himmler. Buchalter śmierci” trafia do Błażeja Hadro. W tym przypadku decydowały sentymenty historyczne oraz dopasowanie grafiki do klimatu epoki. Aż chciałoby się zrobić film dokumentalny w tak dogodnych warunkach.

na konkurs polimaty Błażej Hadro

 

 

 

 

Udostępnij: