Co dostali Klubowicze Polimatów w pierwszym newsletterze?

W zeszłą środę, oprócz premiery nowego odcinka, mieliśmy jeszcze jedno ważne wydarzenie – wysyłkę pierwszego newslettera Klubu Polimatów. Co znalazło się w środku?

Mail został wysłany w okolicach 12:50. To istotne, bo przez kilka następnych godzin odcinek o dolarze przedpremierowo oglądali właśnie członkowie Klubu Polimatów. To była najważniejsza część wiadomości.

Na stronie filmu od razu zebrało się kilkaset wyświetleń, których nie dało się pomylić. To byli Klubowicze korzystający z przysługującego im przywileju. Jak zareagowali na ten wczesny dostęp? Sprawdźcie sami… Miła sprawa!

Od jakiegoś czasu pod wpisami możecie zobaczyć też dopisek, że dostęp do niektórych treści jest przeznaczony tylko dla członków Klubu Polimatów. Słowa nie były rzucane na wiatr. Newsletter uwieńczył link do całkiem fajnego tekstu związanego tematycznie z dolarowym odcinkiem. Niestety, zgodnie z obietnicą, adres pozostaje w Klubie.

Wydaje nam się, że zapisani nie żałują swojej decyzji. Wielkie dzięki za fale entuzjastycznych wiadomości i komentarzy, które zalały nas po newsletterze. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do nas kolejni chętni. Miejsca mamy mnóstwo, wszystkim będzie wygodnie!

Nie czekaj więc i dołącz do Klubu Polimatów jeszcze dziś. Łatwo się zapisać, nic to nie kosztuje, a możesz tylko zyskać. Poczytaj, jakie przywileje daje członkostwo, albo od razu zapisz się korzystając z formularza poniżej. Do zobaczenia! :)

Szanujemy Twoją prywatność i nie udostępniamy osobom trzecim danych członków Klubu Polimatów. Sami nie znosimy spamu, więc Twoje dane są u nas bezpieczne, a wiadomość będziesz otrzymywać niezbyt często. Jeśli formularz nie wyświetla Ci się prawidłowo to wyślij pustego maila (bez tematu i treści) na adres: klubpolimatow@getresponse.net i również będzie dobrze.

Udostępnij: