5 urodziny Polimatów!

2 sierpnia 2012 roku ukazał się pierwszy odcinek Polimatów na YouTube. To już całe 5 lat! Dzięki dla wszystkich widzów Polimatów za wsparcie – szczególnie dla tych, którzy oglądają odcinki już piąty rok! :)

Tak wyglądały Polimaty nr 1. Sporo się pozmieniało, nie ma co. Te pierwsze kadry, w których jedną z głównych ról odgrywa krakowski śmietnik… Polecam dla testu przełączyć szybkość filmu na 1,5x lub 2x… :)

Możecie sprawdzić ile zostało Wam w głowie z tego premierowego odcinka: http://polimaty.pl/2015/11/co-pamietasz-z-polimatow-1/

Polecam także przeczytać urodzinowy tekst z 2014 roku, który odsłania kulisy powstania materiału o „Damie z gronostajem”: http://polimaty.pl/2014/08/jak-hartowala-sie-stal-poczatki-polimatow/

Razem z bratem wznosimy toast za zdrowie wszystkich Widzów!

Kiedy jak nie w urodziny dołączyć do Klubu Polimatów? Poczytaj, jakie przywileje daje członkostwo, albo od razu zapisz się korzystając z formularza poniżej. Do zobaczenia! :)

Szanujemy Twoją prywatność i nie udostępniamy osobom trzecim danych członków Klubu Polimatów. Sami nie znosimy spamu, więc Twoje dane są u nas bezpieczne, a wiadomość będziesz otrzymywać niezbyt często. Jeśli formularz nie wyświetla Ci się prawidłowo to wyślij pustego maila (bez tematu i treści) na adres: klubpolimatow@getresponse.net i również będzie dobrze.

Udostępnij: