Wielkie osowate gniazdo wewnątrz… fotela

Ostatni odcinek Polimatów o szerszeniach dobija już do 500 tys. wyświetleń! Mowa w nim m.in. o zastępczych kwaterach szerszeni, które są zmuszone budować swoje gniazda pośród ludzi. Warto zobaczyć wyjątkowy przykład takiej „przeprowadzki” u osowatej rodzinki!

Z komentarzy pod filmem widać, że wielu Widzów panicznie boi się dużych owadów. Ciekawe jakby Ci najbardziej przestraszeni zareagowali, gdyby szerszenie gniazdo odnaleźli w takim wydaniu:

Na całe szczęście, ten fotel zajęty przez przedstawicieli rodziny osowatych znajdował się już w opuszczonym domu. Owady nie przejęły więc kontroli nad pomieszczeniem, w którym tętni życie. Trzeba przyznać, że to spora pociecha…

Więcej o szerszeniach i ich (w dużej mierze niezasłużonej) złej reputacji w Polimatach!

Źródło: https://9gag.com/gag/a0542Oq/massive-hornet-nest-found-under-a-chair-in-an-abandoned-house

Niektóre ciekawe artykuły i filmy zarezerwowane są wyłącznie dla członków Klubu Polimatów, do którego w łatwy sposób możesz dołączyć. Poczytaj, jakie przywileje daje członkostwo, albo od razu zapisz się korzystając z formularza poniżej. Do zobaczenia! :)

Szanujemy Twoją prywatność i nie udostępniamy osobom trzecim danych członków Klubu Polimatów. Sami nie znosimy spamu, więc Twoje dane są u nas bezpieczne, a wiadomość będziesz otrzymywać niezbyt często. Jeśli formularz nie wyświetla Ci się prawidłowo to wyślij pustego maila (bez tematu i treści) na adres: klubpolimatow@getresponse.net i również będzie dobrze.

Udostępnij: